Brabants Belgisch witBlauw rundvlees

In samenwerking met d'n Heerd uit Dongen  verkopen we ingevroren vlees en vleesproducten.

Dit vlees is afkomstig van Belgisch Witblauwe runderen die worden gehouden door familie Jansen uit Dongen De dieren groeien op op het bedrijf.

De  koeien zijn echte “scharrel”koeien. De drachtige koeien leven in een natuurgebied in het nabij gelegen Loon op Zand. Tegen de uitgerekende datum komt de koe terug naar de stal, waar zij enkele weken in het strohok zal verblijven. Na het afkalven laten we het kalf en de koe zeker een half jaar bij ons op de boerderij samen lopen. Totdat de koe opnieuw drachtig is.

 

Het gehele jaar staat  de staldeur open. Dit betekent dat de koe (en het kalf) vrij is om naar buiten te gaan of naar binnen te komen.

 

Doordat de koeien een gevarieerd menu krijgen (veelal van eigen land), heerlijk kunnen “scharrelen” en dus lekker de tijd krijgen om te groeien, kunnen wij je een (h)eerlijk stukje vlees aanbieden! Want al die luxe, dat proef je!